Komplexní jazykový rozbor vaší angličtiny

Úspěšně podnikáte a český rybníček už je vám malý? Chcete začít nabízet své služby do zahraničí, ale nejste si jistí, zda je vaše angličtina dostačující?

Chystáte se začít podnikat v zahraničí a chcete se ujistit, že si poradíte se všemi potřebnými náležitostmi v cizím jazyce?

Vracíte se po delší době do zaměstnání, kde je angličtina denní chléb?

Chcete zlepšit svou angličtinu z jiného důvodu?

 

 

Nabízím vám komplexní jazykový rozbor

Během 60minutové konzultace zjistím úroveň vaší angličtiny. Zaměřuji se  zejména na gramatické vazby,  slovní zásobu, nejčastější chyby, zafixovaná nevhodná slovní spojení a další. Na závěr konzultace slovně zhodnotím, kde si stojíte, a navrhnu individuální možnosti zlepšení.

V rámci konzultace je možné objednat také písemný rozbor, ve kterém se dozvíte všechny své jazykové přednosti i nedostatky. Navrhnu vám, na jaké oblasti se zaměřit – co zopakovat, na co si dávat pozor i jakým chybám se vyhýbat.

Pokud nemáte dostatečnou slovní zásobu v oboru, ve kterém potřebujete, navrhnu tvorbu vlastního slovníčku – písemně vypracovaný slovník relevantních slov v daném oboru v předem dohodnutém rozsahu.

V případě nedostatečné znalosti některé žádoucí problematiky vám navrhnu procvičování v rámci individuálního balíčku služeb (4 individuální lekce za zvýhodněnou cenu 1400 Kč ).

Kolik to bude stát?

Samostatná konzultace

1300
  • 60 minut

Individuální písemný rozbor

500
  • Individuální

Vypracování oborové slovní zásoby

1000
  • Dle dohody